Krosová kola

Aktivní životní styl si výborně rozumí s kolem a proto není divu, že se po cestách i necestách vidíme přehánět mnoho lidí různých věkových kategorií. Nuž a právě krosová kola mohou být zajímavou alternativou kola pro všechny, kteří mají rádi klasické asfaltové cesty, ale zároveň nevědí odolat neupraveným polním cestám nebo nezpevněným lesním chodníčkem. Krosová kola jsou navíc zárukou toho, že se i přes vašim průměrným výkonem dostanete do cíle.

Kříženec silničního a horského kola

Při pohledu na konstrukci krosových kol s lehkými, ale robustnějšími hliníkovými rámy, a na užší pláště s méně agresivními vzory je zřejmé, že tato kola jsou inspirovány horskými i silničními koly. Konstrukce rámu krosového kola však přece jen umožňuje pohodlnější sezení na kole.

Pokud tedy hledáte něco spolehlivé do práce či méně náročného terénu, tak nemáte o čem přemýšlet. Na krosových kolech se elegantně přestříkal městským provozem i polními cestičkami vedoucími k historické památce. V naší nabídce najdete několik desítek modelů krosových kol, které vám díky odpružení poskytnou dokonalý komfort. Problémem nebude ani dovybavení kola blatníky, nosičem, či světly.

Slovakiabike Youtube

Kontakt

Dávid Debreceni

tel.č: +421 908 457 460

Maloobchod
Servis bicyklov
Objednávky e-shop

U nás nakupujete bezpečně, spolehlivě a s jistotou. Samozřejmostí je garance pro výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů po obdržení zásilky.

Přihlášení