Sťahovač viackolieska VELO-O kalený

Sťahovač viackolieska VELO-O kalený

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Sťahovač viackolieska VELO-O kalený

67 Kč s DPH

Dostupnost: Skladom

Výrobce: NO NAME

Kalený sťahovač závitových voľnobežných pastorkov bývalého českého výrobcu Velamos Náměšť nad Oslavou. Sťahovač je v tvare 6-hranu na kľúč OK 24 mm a má dva oblé záberové zuby šírky 7,8 mm s hranou. Výška zubov je 2,6 mm. Sťahovač je určený pre modely s upevnením poistnej matice na konci závitu telesa viackolieska. Vonkajší kruhový tvar zubov umožňuje vloženie sťahovača do drážky. Sťahovač je určený len na demontáž viackolieska s pravidelným servisom - demontážou, premazaním. Sťahovač musí byť fixovaný do dvoch drážok viackolieska koncovou maticou osky náboja - pre prvý odtrh. Sťahovač sa používa na viackolieska Velamos, napr. 3-kolo, kde upevňovacia matica vnútornej časti je zaskrutkovaná až po hornú hranu drážky pre osadenie sťahovača. Vnútorný/vonkajší priemer zubov:19,5/23,5 mm. Celková výška: 18 mm. Povrchová úprava: čiernenie. Hmotnosť: 31 g. Krajina pôvodu: Česká republika

Nový komentář

* (Povinné)

Slovakiabike Youtube

Kontakt

Dávid Debreceni

tel.č: +421 908 457 460

Maloobchod
Servis bicyklov
Objednávky e-shop

U nás nakupujete bezpečně, spolehlivě a s jistotou. Samozřejmostí je garance pro výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů po obdržení zásilky.

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají cookies. Pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí najdete v ochraně osobních údajů.